جشنواره

بین‌المللی

مجازی

طراحی صنعتی

ایران، ایتالیا

کارگاه‌آموزشی آنلاین فضای داخلی و عمومی 1401

موسسه رویدادهای آفام با همکاری دانشگاه پلی تکنیک تورین ایتالیا، مدیریت همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه الزهرا و انجمن علمی دانشجویی طراحی صنعتی کارگاه آموزشی طراحی فضای عمومی و داخلی را با تدریس خانم دکتر سیمونا کانپا ؛ برگزار می کند.
طراحی، مطالعه علمی و ایجاد مصنوعات است؛ زیرا با هدف حل مشکلات و برطرف کردن نیاز مردم، محصولاتی ساخته و مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله این محصولات می توان به انواع مبلمان شهری، روشنایی، وسایل منزل و … اشاره نمود. طراحی مناسب این محصولات با توجه به فرهنگ مخاطبان و سپس بهترین اجرای مبلمان و چیدمان در فضای شهری فضاهای داخلی یکی از وظایف طراحان می باشد. توجه به هنر طراحی فضاهای عمومی دو داخلی امری بسیار مهم و حیاتی است، که باید به عنوان یک علم آمیخته با هنر مورد مطالعه و تحقیق قرار گیرد. چراکه بدون شک فضایی دل انگیز برای استراحت می تواند کمک شایانی به حفظ تعادل روحی و فکری ما بکند. خانم دکتر سیمونا کانپا، طراح و استادیار گروه معماری و طراحی دانشگاه پلی تکنیک تورین ایتالیا در طی دو روز به این سوال که چگونه می توان با استفاده از مبلمان، هنر، نور و رنگ باعث ایجاد خوشایندی و لذت مردم در زندگی آپارتمانی و شهری شد؟ پاسخ دهند.
خانم دکتر سیمونا کانپا؛ طراح داخلی و طراح غرفه های نمایشگاه ای و مولف چهار کتاب تخصصی در حوزه طراحی داخلی هستند که تا کنون بیش از 34 مقاله تخصصی را در مجلات ISI و کنفرانس های بین المللی چاپ نموده اند. این کارگاه به تمامی طراحان داخلی، معماری، دکوراسیون، مبلمان، و طراحی صنعتی که به طراحی فضاهای عمومی و داخلی علاقه مند می باشند؛ پیشنهاد می گردد. این کارگاه آموزشی در دو روز 24 آوریل ( 4 اردیبهشت ماه) و 1 می ( 11 اردیبهشت ماه) از ساعت 10 الی 12 صبح برگزار خواهد شد.

0 +
مشارکت کننده
مدرس

دکتر سیمونا کانپا

عضو هیات علمی دانشگاه پلی تکنیک تورین

زمان‌بندی
15 فروردین ماه 1401
4 اردیبهشت ماه 1401
اعلام فراخوان کارگاه‌آموزشی
برگزاری کارگاه‌آموزشی